Bezdrátová domácí kamera s noční viditelností

Kód: KAM4
1 hodnocení
Značka: VEO
1 996,22 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamera pro domácí zabezpečení s rozlišením 1280 * 720 (HD) poskytuje jasný obraz, který pomáhá identifikovat tváře nebo položky zaznamenané v této domácí kameře (funkce přiblížení dostupná v APP). 180 stupňů široký úhel také ujistěte se, že máte obrovské zorné pole.

Bezpečnostní kamera WiFi má na svém těle volací tlačítko. Jednoduše stiskněte tlačítko a pak můžete zavolat na telefonní aplikaci pomocí této wifi ip kamery a potom klepnutím na oznámení přejdete do aplikace, abyste mohli odpovědět. Spolu s dvoucestným zvukem / hovorem, nikoliv jako jiné fotoaparáty, které umožňují majitelům aplikace pouze povídat si s lidmi nebo dát příkazy domácímu mazlíčku na druhé straně Vaší kamery. Jde i zpětné volání. 

Při zjištění podezřelých aktivit tato videokamera sama o sobě vydá nejen zvuk alarmu, ale i upozornění na nebezpečí.

Citlivost a zvuk alarmu jsou nastavitelné v aplikaci.

Tento bezdrátový bezpečnostní kamerový přístroj, vybavený dvojitým infračerveným filtrem, má noční vidění do rozmezí 32 stop, pomáhá chránit váš domov před krádeží, vloupáním, vandalismem atd.

Ve funkci plánování nahrávání můžete nastavit čas, fotoaparát zaznamenávat pouze to, co chcete a kdy chcete.

 

Snadné nastavení 2.4G WiFi s iOS Android APP

Malá, samostatná wifi kamera uvnitř je snadno nastavitelná s 2,4G wifi signálem (nepodporuje 5GHz Wi-Fi), může streamovat video do mobilu nebo tabletu. Kameru jde sdílet s jinými členy rodiny, je vhodná nejen pro domácí použití, ale také ideální pro vaší kancelář, garáž atd..