Zpětné zrcátko s přední kamerou - s nahráváním

Kód: KAM3
1 hodnocení
Značka: VEO
1 090 Kč
Skladem (> 5 ks)

obraz ve vysokém rozlišení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrcátko s DVR kamerou a LCD monitorem 2,8"

 

LCD monitor s vestavěnou  DVR kamerou v elegantním provedení určený k upevnění na zpětné zrcátko. Monitor je vybaven úchyty na původní zpětné zrcátko. Zároveň nahrazuje funkci zpětného zrcátka. K monitoru je možné připojit libovolný externí zdroj kompozitního video signálu.

 

Zpětné zrcátko obsahuje jednu přední kameru, která nahrává a zároveň promítá pohyb před Vámi a to do velmi malé části zpětného zrcátka.

Funkce zobrazování kamery ve zpětném zrcátku se dají vypnout. Tato funkce zvyšuje bezpečnost při dívání se do zpětného zrcátka. Velikost zabudovaného LCD  displeje  ve zpětném zrcátku je ideálních 4.3 ".

V kameře je zabudovaný mikrofon a reproduktor. O propojení s jinými zařízeními se stará USB2.0.

Díky svým technologickým vymoženostem a nenápadném moderním designu se tato kamera stala velmi populárním a často vyhledávaným společníkem při dlouhých cestách. Vřele doporučujeme.

Nemusíte se obávat velikosti zrcadla, je jen o maličko větší, než zrcadlo které máte nyní a to kvůli zabudované kameře. Díky této velikosti se Vám příjemně rozšíří výhled na situaci za vozidlem. Bezproblémová je i montáž na jakýkoliv typ a šířku dnes běžně používaných zrcátek.

Funkce:
- detekce pohybu (G sensor)
- automatické vypnutí
- kamera
- přehrávání videa
- mikrofon / reproduktor
- napájení: dobíjecí baterie / USB nabíječka do auta
- 2,8 palcový displej
- frekvence 50Hz / 60 Hz