Puma evoSpeed 2.3 AG - Bright Plasma

Kód: KOP14
1 hodnocení
Značka: Puma
1 090 Kč
Skladem (> 5 ks)

Velikost-EUR43
ostatní vel.na vyžádání u prodejce..

Detailní informace

Detailní popis produktu

PUMA evoPOWER kolekce, je kolekce go-to, když hledáte surový výkon a extrémní dotek na míč. evoPOWER je navržen tak, aby hráči mohli zažít něco, co je blízko k hraní na bosých nohou. Dělá to tak, že napodobíte přirozené pohyby nohy, když narazíte na míč - a nalezení takové dokonalé rovnováhy mezi výkonem a přesností. S evoPOWER 2.3 můžete využít šanci při každé příležitosti.
• Všechny nové generace evoPower!
• Hladký povrch mikrovláken
Měkký a hladký povrch
evoPOWER 2.3 s mikrovláknovým svrškem má úžasnou pružnost, která se může prodloužit nohou - dokonce i ohýbání nohou. To umožňuje efektivnější využití síly při stávkování, což vám umožní získat konečný přenos energie. Horní část je potažena GripTexem, což zvyšuje tření mezi kuličkou a botou. Umožňuje mnohem lepší dotyk na míč za všech povětrnostních podmínek. Přední část je oblast, která je vystavena největšímu opotřebení. To je důvod, proč PUMA tuto část zesílil další vrstvou pryže, což zvyšuje úroveň trvanlivosti.
AccuFoam pro zvýšení přesnosti
Používala se AccuFoam pod horním okrajem. Tyto malé foampády vám pomohou poskytnout větší a čistší úder, což zajišťuje větší přesnost. Dále je jazyk boty vycpaný, což umožňuje větší výkon ve vašem kopu.

řada kvality-2

Množstevní sleva pro kluby!!