Vemio.cz - produkty pro každodenní život

O nás

VEMIO je tím nejvhodnějším prodejcem pro vás mezi online eShopy.

 

Společnost VEMIO s.r.o. na tuzemský trh vstoupila již v roce 2016, kdy byla otevřena naše první provozovna se sídlem: Na Roudné 389/45, 301 00 Plzeň 1-Severní Předměstí

V průběhu letošních měsíců se VEMIO - eShop snaží získat nejen silnou strategickou pozici na trhu, ale především i velmi důležitou důvěru široké veřejnosti.

Proč nakoupit právě u nás?

Proč nakoupit právě u nás? Zaměřujeme se nejenom na vlastní či zadanou výrobu svých prodávaných produktů, které vždy před naskladněním řádně kontrolujeme, ale také na špičkový zákaznický servis, který je naším hlavním cílem ku spokojenosti koncového zákazníka. Pro dosažení dokonalých služeb a výhod pro zákazníky se snažíme všechny co nejlépe informovat prostřednictvím našich www. stránek nebo dále v oblasti Přihlášení zákazníka.

Zákazník tedy může využít jak koupi, tak odzkoušení nabízeného produktu nebo zboží, a následně se rozmyslet s jeho pořízením. Na provozovně, která slouží pro osobní odběr, je zároveň k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit další příslušenství, například vhodná sluchátka k vašemu telefonu nebo praktické doplňky k elektronice, které mohou znásobit efekt využití zakoupeného produktu.

Nabídku atraktivních a mnohdy i velmi zajímavých a praktických produktů, pro zákazníky neustále rozšiřujeme. Kromě moderních módních doplňků, doplňků vhodných při sportu a funkčního příslušenství k elektronice, můžete v naší nabídce nalézt například chytré hodinky, bytové doplňky - jako jsou sedací vaky a nebo hry a hračky pro děti a dospělé.

Zákaznická linka klientského centra VEMIO poskytuje volajícím kvalitní poradenské služby a také nabízí možnost si vybrané zboží přes toto centrum rezervovat nebo přímo objednat. Samozřejmostí je pro nás také aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí.